Rusya Günlüklerim

Rusya bunu konuşuyor: Nostradamus ve Vanga, 2022’de Rusya ve Avrupa’nın kaderini görmüş.

Selamlar!

Rusya ve Ukrayna arasındaki Savaş gerilimini Rus basınından takip ederken son bir kaç gündür bir çok haber sitesinde Vanga ve Nostradamus’un 2022 yılına ve Rusya’ya dair kehanetlerini sıkça görmeye başldım.

Açıkçası ben bu tarz kahin, kehanet vs. şeylere inanmam, genelde de bu tarz makaleler sonradan uydurulmuş zorlama yorumlara çıkar fakat bu yazıları size de aktarmak istiyorum.

Neden istiyorum biliyor musunuz? Görün istiyorum, Türkler Ruslar yada Ukraynalılar farketmiyor, insanlar hangi halktan hangi kültürden olursa olsun içinde bulundukları zorlu durumları birileri yorumlasın, geleceğe dair cevaplar versin istiyor. Bu beklentiyi de en kolay yoldan kahinlerin açıklamalarına bakarak gideriyorlar. Bunu bilen basın organları sürekli bu tarz kahin haberlerini yıllara ve olaylara göre pişirip pişirip yeniden halkın önüne atıyor.

Baba Vanga ve Nostradamus

Gelelim Rusya’daki kahin haberlerine:

Bulgar kahin ve Fransız simyacının tahminleri bir kereden fazla şaşırtıcı bir doğrulukla gerçekleşti. Dünyaca ünlü kahinlerin 2022’de Rusya’nın geleceği hakkında söyledikleri.

Vanga, kehanetlerinde Rusya’ya her zaman özel önem vermiştir. Bulgar falcıya göre ülke, dış güçlerin devlet içindeki süreçler üzerindeki etkisi nedeniyle zor günler yaşıyor.

Ancak her türlü zorluk ve zorluk insanı kırmaz, sadece huylandırır. Rusya krizi aşabilecek ve ekonomisi artık dünya pazarına bağımlı olmayacak.

Bazı bilim adamları, Nostradamus‘un 2022’de III. Fransız simyacı, uluslararası arenada durumun ağırlaşmasının büyük çaplı bir silahlı çatışmaya yol açacağına inanıyordu.

Dörtlüğün transkriptlerinin bir versiyonuna göre Nostradamus, Rusya’nın Doğu Avrupa için ayağa kalkacağını söylüyor. Görücü, ana tehdidin Arap dünyasından geleceğine de inanıyordu. Ana düşmana karşı koymak için Avrupa’nın Rusya ile güçlerini birleştirmesi gerekecek, yazıyor.

Gerçekleri hep birlikte yaşayıp göreceğiz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: