Autodesk Revit Türkçe Dersler

Revit 2022 sürümü yayınlandı!

Merhaba, Autodesk eğitim ekibi tarafından Akademik kullanıcılara bugün gönderilen mail ile birlikte Autodesk ürünlerinin 2022 sürümünü ilk test edecek grup olarak öğrenci ve eğitmenler oldu.

Autodesk eğitim ekibi tarafından gönderilen mailde;

“Yazılımların 2022 sürümlerini bugün indirin Autodesk olarak fikirlerinizin günümüzün en karmaşık küresel zorluklarını çözme gücüne sahip olduğuna inandığımız için öğrencilerin, eğitimcilerin ve yaşam boyu öğrenme anlayışını benimsemiş olanların başarısına yatırım yapıyoruz. Tasarım ve mühendislik yazılımlarından oluşan geniş portföyümüzü kullanıma sunarak iş ortamında ve ötesinde başarılı olmanız için sizi gerekli becerilerle donatmayı umuyoruz.

Bugünden itibaren öğrenciler ve eğitimciler Autodesk® ürünlerinin yeni 2022 sürümlerini indirebilir ve profesyonel yazılımlarımızdaki yeni özellikleri ve işlevleri deneyebilirler.

Autodesk teknolojisine eğitim erişimi elde etmek ve uygun olduğunuz sürece her yıl yenilemek için Autodesk Eğitim planına uygun olduğunuzu doğrulayın. Sık kullandığınız Autodesk ürünlerinin yeni 2022 sürümlerini bugün yükleyin.”

Revit 2022 sürümünü indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Peki Revit 2022 Nedir?

Bina tasarımı ve inşaatı için Autodesk Revit 2022

Autodesk Revit 2022 yazılımı, Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) için özel olarak oluşturulmuş olup, koordineli ve tutarlı model tabanlı bir yaklaşımla tasarım ve inşaat profesyonellerine fikirlerini konseptten inşaata getirmeleri için desteklemektedir. Autodesk Revit; mimari tasarım, MEP ve yapısal mühendislik ve inşaat için özellikler içeren tek bir uygulamadır.

Autodesk Revit yazılımı; mimari tasarımı, MEP mühendisliğini, yapısal mühendisliği ve inşaatı destekleyen araçlar sunar. Revit, daha yüksek kaliteli, daha enerji verimli binalar tasarlamanıza, inşa etmenize ve sürdürmenize yardımcı olmak için özellikle Bina Bilgi Modellemesi (BIM) için oluşturulmuştur. Kapsamlı özellikler, onu tüm bina proje ekibi için ideal bir çözüm haline getirir.

Mimari tasarım için Autodesk Revit 2022

Autodesk Revit yazılımı, mimarların ve tasarımcıların düşündüğü şekilde çalışır, böylece daha kaliteli, daha doğru mimari tasarımlar geliştirebilirsiniz. Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) iş akışlarını desteklemek için özel olarak oluşturulmuş araçları kullanın. Kavramları yakalayıp analiz edin ve tasarım, dokümantasyon ve yapım yoluyla vizyonunuzu koruyun.

Yapı mühendisliği için Autodesk Revit 2022

Autodesk Revit yazılımı, yapısal tasarıma özel araçlar sağlayan, yapısal mühendislik firmaları için bir Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) çözümüdür. BIM, yapısal tasarım belgelerinin multidisipliner koordinasyonunu geliştirir, hataları en aza indirir ve bina proje ekipleri arasındaki işbirliğini geliştirir.

MEP mühendisliği için Autodesk Revit 2022

Autodesk Revit yazılımı, mekanik, elektrik ve sıhhi tesisat (MEP) mühendislerine en karmaşık bina sistemlerini bile tasarlamaları için araçlar sağlar. Revit, konseptten inşaata kadar verimli bina sistemlerinin doğru tasarım, analiz ve dokümantasyonunu sağlamaya yardımcı olmak için Yapı Bilgi Modellemesini (BIM) destekler. Bilgi açısından zengin modeller, binanın yaşam döngüsü boyunca tasarımı destekler.

Autodesk Revit 2022 inşaat için

Autodesk Revit inşaat tasarım yazılımı, inşaat profesyonellerine inşaat başlamadan önce inşa edilebilirliği ve tasarım amacını değerlendirmek için araçlar sağlar. İnşaat için Yapı Bilgi Modellemesini (BIM) desteklemek için tasarlanan Revit, araçları, yöntemleri ve malzemeleri ve bunların proje tasarımını gerçekleştirmek için nasıl bir araya geldiklerini hızlı bir şekilde anlamak için akıllı modelleri kullanmanıza yardımcı olur.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: